Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

14%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
49%
zdecydowanie nie
Fala samobójstw wśród Polaków
dodano: Środa, 14 Listopad 2012, 11:47:23
Coraz więcej osób ma problemy życiowe, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Niepokojąco duży odsetek jako ostateczne ich rozwiązanie wybiera samobójstwo... Liczba osób targających się na swoje życie już teraz jest blisko 20% większa niż w roku ubiegłym.
Zachłyśnięci nowymi technologiami
dodano: Środa, 14 Listopad 2012, 7:47:59
Przeciętny Amerykanin spędza przed telewizorem średnio ponad 34 godziny tygodniowo. To jedna z ich ulubionych rozrywek, mimo, że najwyraźniej czegoś jej brakuje... Coraz częściej oglądaniu tv towarzyszy korzystanie ze smartfona i tableta.
Gdy do baru jeden krok, łatwiej upić się w sztok...
dodano: Wtorek, 13 Listopad 2012, 8:34:31
Fińscy naukowcy wykazali, że miejsce zamieszkania ma widoczny wpływ na prowadzony tryb życia. Jeśli mieszkasz w sąsiedztwie baru, masz większe ryzyko utraty kontroli nad piciem alkoholu...
Czy piękne może być brzydkie, a brzydkie może być piękne?
dodano: Poniedziałek, 12 Listopad 2012, 7:49:20
Kolorowe czasopisma dyktują dziś określone standardy piękna. Sprostanie im nie jest łatwe, a czasem wręcz niemożliwe... Niemiecki projektant Meike Harde udowodnił, że modyfikowane w programach graficznych fotografie mają się nijak do realnych kobiet.
Polaków problemy ze snem powszednim
dodano: Piątek, 9 Listopad 2012, 11:27:24
Sen jest najlepszym lekarstwem, w dodatku dostępnym za darmo. Nie korzystamy jednak z niego tak, jakbyśmy mogli, co niestety przekłada się na gorszą jakość naszego życia.
Dziś Dzień Zdrowego Śniadania!
dodano: Czwartek, 8 Listopad 2012, 10:46:41
To dobra okazja by przypomnieć, że wszyscy powinniśmy jeść śniadania - pierwszy posiłek dnia jest najważniejszy, zwłaszcza dla dzieci. Dlaczego? Bo "Śniadanie daje moc"...
Chciałbyś schudnąć? Stwórz swój szczupły i zdrowy awatar
dodano: Czwartek, 8 Listopad 2012, 8:18:55
Zdaniem amerykańskich naukowców interaktywne gry sieciowe, takie jak Second Life, mogą wspomagać odchudzanie. Okazuje się bowiem, że silny związek z utworzoną w wirtualnym świecie postacią wpływa na zdrowie i wygląd jej właściciela.
Pamiętacie przyjazne misie polarne z reklam Coca Coli?
dodano: Środa, 7 Listopad 2012, 11:34:00
Cóż, wygląda na to, że ich historia ma bardzo smutny koniec... Po latach stały się otyłe, zaczęła doskwierać im impotencja, wypadanie zębów i wreszcie cukrzyca prowadząca do amputacji i spędzeniu reszty życia na wózku inwalidzkim.
Mężczyźni też płaczą. Męska depresja nie musi być tabu...
dodano: Środa, 7 Listopad 2012, 7:59:32
Wczoraj ruszyła kolejna odsłona antydepresyjnej kampanii społecznej Fundacji ITAKA. Obala ona mit, że mężczyzna zawsze musi być twardy, silny, nigdy nie może się załamywać, nigdy nie choruje na depresję... Jest to choroba, która może dotknąć każdego.
Nowy pomysł na karanie pijanych kierowców - konfiskata samochodu i upublicznienie wizerunku
dodano: Wtorek, 6 Listopad 2012, 10:32:06
Solidarna Polska - prawicowa partia polityczna rozpoczęła właśnie kampanię pod hasłem "STOP pijanym kierowcom". Jej fundamentem jest projekt ustawy, zakładający bardziej surowe niż dotychczas zasady karania pijanych kierowców.
Copyright © 2008-2024 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.