Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

14%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
49%
zdecydowanie nie
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, których posiłek bez sporego kawałka "mięcha" to nie posiłek...
dodano: Poniedziałek, 14 Styczeń 2013, 19:28:04
Naukowcy z Jerozolimy ustalili, że mięsne menu wcale nie musi podwyższać poziomu cholesterolu we krwi. By zniwelować niekorzystne właściwości mięsa wystarczy kieliszek czerwonego wina.
"Smak wraca na Ukrainę"
dodano: Poniedziałek, 14 Styczeń 2013, 18:17:18
Pamiętacie czasy palenia w barach i restauracjach? Zapewne większość z Was nie chciałoby do nich wracać. Zakaz palenia zwłaszcza tam, gdzie spożywa się posiłki, to rzecz konieczna. Ukraiński rząd dopiero w ubiegłym roku doszedł do takiego wniosku...
Inteligentny widelec
dodano: Poniedziałek, 7 Styczeń 2013, 20:50:12
Jeśli nie potrafisz poskromić apetytu i zmagasz się ze zbędnymi kilogramami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Francuscy naukowcy stworzyli sztućce, które kontrolują ilość i szybkość, z jaką spożywamy nasze codzienne posiłki i uczą poprawnych nawyków.
Koniec swobody w produkcji i sprzedaży papierosów elektronicznych?
dodano: Piątek, 4 Styczeń 2013, 9:50:03
Komisja Europejska przygotowała projekt dyrektywy przewidujący wprowadzenie restrykcyjnego prawa uderzającego w producentów takich wyrobów. Powód? Brak wystarczających badań dotyczących wpływu elektronicznych papierosów na zdrowie...
Czy misie panda uzdrowią ludzi?
dodano: Czwartek, 3 Styczeń 2013, 8:35:24
Wyniki najnowszych badań prowadzonych przez chińskich naukowców dają nadzieję na opracowanie nowych, lepszych antybiotyków. Innowacyjny lek bazowałyby na substancji znajdującej się w... krwi pandy.
Palisz? Zobacz!
dodano: Czwartek, 3 Styczeń 2013, 8:03:37
Brytyjski Wydział Zdrowia zainicjował kampanię społeczną dotyczącą szkodliwości palenia. Specjaliści porównują sięganie po papierosa do rosyjskiej ruletki, gdyż wypalanie 15 papierosów dziennie może wywołać mutację, która doprowadzi do rozwoju raka.
Nowe fakty dotyczące leczniczych właściwości konopi indyjskich
dodano: Środa, 2 Styczeń 2013, 13:22:21
Amerykańscy naukowcy ustalili, że wbrew wcześniejszym doniesieniom marihuana wcale nie zmniejsza bólu. Stan, w jaki wprawia odurzony organizm sprawia jednak, że ból jest bardziej znośny.
Uzależniony od kokainy ojciec prawdopodobnie spłodzi bardziej odpornego na działenie narkotyku syna...
dodano: Piątek, 28 Grudzień 2012, 7:59:55
Amerykańscy naukowcy wykazali, że rodzicielska ekspozycja na toksyny wywiera głęboki wpływ na ekspresję genów i działania potomstwa. Zidentyfikowali zmiany w mózgu, które mogą odpowiadać za kokainoodporność.
Świątecznie życzymy...
dodano: Poniedziałek, 24 Grudzień 2012, 7:59:05
Wszystkim czytelnikom życzymy spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w magicznej, radosnej atmosferze, pełnej nadziei, miłości i serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Niech wasze plany i postanowienia spełnią się w Nowym Roku!
Czy palacze papierosów są zdolni do refleksji?
dodano: Piątek, 21 Grudzień 2012, 7:43:37
Chińska Fundacja Ochrony Środowiska postanowiła przypomnieć palaczom, że ich nałóg szkodzi całemu społeczeństwu. W miejscach przeznaczonych do palenia w Pekinie, na popielniczkach zamocowano płyty ze zdjęciami chorych płuc lub uszkodzonych płodów.
Copyright © 2008-2024 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.