Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

14%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
49%
zdecydowanie nie
"Zrelaksuj się, bez powrotu do nałogu"
dodano: Czwartek, 25 Październik 2012, 7:51:02
Niedawno brazylijskie stowarzyszenie Anonimowych Alkoholików zainicjowało kampanię społeczną, której celem było przekonanie odbiorców do zabawy przy rozsądnych "poziomach wyskokowych", ale także do walki z samym nałogiem alkoholowym.
„Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem”
dodano: Środa, 24 Październik 2012, 8:16:14
Bycie rodzicem to najpiękniejsza, ale i zarazem najtrudniejsza rola, jaką można odegrać w swoim życiu. Oprócz miłości, jaką daje się pociechom, potrzeba jest także odpowiednia wiedza, jak je wychowywać. Właśnie ruszyła kampania, która może w tym pomóc.
Marihuana? Polacy preferują wódkę...
dodano: Wtorek, 23 Październik 2012, 11:41:34
Jaki jest stosunek Polaków do używek? Okazuje się, że większość z nas popiera całkowity zakaz używania narkotyków i uważamy że marihuana jest groźniejsza od alkoholu. Jednocześnie rośnie jednak akceptacja dla legalizacji "miękkich" narkotyków.
Szczupłe kobiety częściej mają ochotę na seks
dodano: Poniedziałek, 22 Październik 2012, 9:25:06
To nie prawda, że zrzucenie nadwagi zwiększa płodność u kobiet. Faktem jest jedynie to, że odchudzanie pozytywnie wpływa na ich libido, co także jest bardzo istotne w przypadku pań starających się o dziecko.
Alkosfery. Picie w biznesklasie.
dodano: Poniedziałek, 22 Październik 2012, 8:48:10
Z inicjatywy Fundacji First ruszył właśnie projekt, którego celem jest zwrócenie uwagi na specyfikę alkoholizmu tzw. wysokofunkcjonujących alkoholików. Pierwszy jego etap poświęcony jest sytuacji pijących szkodliwie i uzależnionych od alkoholu kobiet.
Międzynarodowo o kacu
dodano: Piątek, 19 Październik 2012, 11:51:13
Weekend tuż tuż. Jeśli Twój będzie "zakrapiany", prawdopodobnie nie unikniesz "syndromu dnia następnego"... Dziś opiszemy, jak z zemstą organizmu za brak umiaru w piciu radzą sobie inne narodowości.
Pomijanie śniadań zmienia kaloryczną perspektywę reszty dnia...
dodano: Czwartek, 18 Październik 2012, 13:59:58
Nie jadasz śniadań? Twój mózg zrobi w ciągu dnia wszystko, by nadrobić stracone kalorie, może nawet z nawiązką... Brytyjscy naukowcy przeprowadzili eksperyment, którego wyniki potwierdzają, że śniadanie powinno być najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.
Otyłość męskości szkodzi - utrzymanie prawidłowej wagi u chłopców i młodych mężczyzn jest szczególnie istotne...
dodano: Czwartek, 18 Październik 2012, 8:09:31
Amerykańscy naukowcy wykazali, że u otyłych chłopców ilość testosteronu jest nawet do 50% niższa niż u szczupłych rówieśników. Wyraźnie podwyższa to ryzyko impotencji i bezpłodności w dorosłości.
Od ponad 14 lat Stowarzyszenie MANKO! zmienia świat na lepsze! TY również możesz!
dodano: Środa, 17 Październik 2012, 12:54:40
Mieszkasz w Krakowie lub jego okolicach i chciałbyś produktywnie wykorzystać swój wolny czas, a przy okazji zdobyć spore doświadczenie w wielu ciekawych dziedzinach? Przyjdź jutro na otwarte spotkanie informacyjne do biura Stowarzyszenia MANKO!
Wegetarianie są zdrowsi od mięsożerców i żyją od nich dłużej
dodano: Środa, 17 Październik 2012, 7:47:26
Wyniki amerykańskich badań wykazały, że niejedzący mięsa mężczyźni żyją średnio 6 lat dłużej, natomiast kobiety nawet 9 lat dłużej niż zwolennicy mięsnych wyrobów. W czym tkwi ich sekret długowieczności?
Copyright © 2008-2024 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.