Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

Zachłyśnięci nowymi technologiami

dodano: Środa, 14 Listopad 2012, 7:47:59

Przeciętny Amerykanin spędza przed telewizorem średnio ponad 34 godziny tygodniowo. To jedna z ich ulubionych rozrywek, mimo, że najwyraźniej czegoś jej brakuje...
W ostatnich latach bardzo szybko rośnie liczba osób, które podczas oglądania telewizji korzysta jednocześnie z tableta i smartfona.
Oglądanie telewizji staje się więc coraz mniej bierne. Wyniki najnowszego badania świadczą, że niemal 40% Amerykanów codziennie, podczas siedzenia przed telewizorem, korzysta także z tableta lub smartfona. Urządzenia te służą im głównie do szukania w międzyczasie informacji, wysyłania wiadomości, śledzenia portali społecznościowych oraz robienia zakupów.
Zjawisko to świadczy o zachodzącej szybko rewolucji w korzystaniu z elektroniki. Amerykanie masowo przestawiają się na nowe urządzenia i stają się "wielozadaniowi".
Co ciekawe, dotyczy to nie tylko ludzi młodych, ale również tych w średnim wieku. Wśród młodszych pokoleń większą popularnością cieszą się smartfony, które są już w ponad 50% amerykańskich domów, natomiast starsze pokolenia preferują tablety, które są już w 20% domostw.

52 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.