Skutki nieudanych operacji plastycznych

Maria Geronazzo
Jackie Stallone
Pete Burns
Jocelyn Widstein
Donatella Versace
Brittany Murphy
Amanda Lepore
Amanda Lepore

Powszechna dziś na całym swiecie moda na operacje plastyczne została zapoczątkowana w Hollywood. Gwiazdy ekranu, sceny i wybiegów mody za pomocą skalpela i chirurgicznych zabiegów zaczęły poprawiać swoje biusty, nosy, wstrzykiwać botox w usta, powieki i wszystkie inne "nieidealne" części ciała.

 

 

 

 

 

Jednak czy w każdym przypadku operacje plastyczne poprawiają wygląd i przywracają młodość? Niestety uzależnienie od operacji plastycznych oraz błędy w chirurgii estetycznej w wielu przypadkach kończy się groteskowym lub wręcz przerażających wyglądem...

 

 

 

 Wiele gwiazd, ale także zwykłych kobiet cierpi z powodu nieudanej operacji powiększenia biustu. Implanty często prowadzą do przewlekłych migren i złego samopoczucia, a konsekwencją posiadania gigantycznej miseczki jest nadmierne obciążenie kręgosłupa. Nierzadko kształt piersi po operacji nie jest idealny, są one nierówne i asymetryczne. Część pań z tych właśnie powodów postanawia pozbyć się implantów.

 

 

 

 

 


Wiele osób poddaje się także zabiegowi odsysania tłuszczu. Niekiedy jego konsekwencje bywają tragiczne - brzuch i uda są nierówne i pomarszczone.

 

 

 

 

 


Kolejnym popularnym wśród bardziej i mniej sławnych osób zabiegiem jest powiększanie ust. Raz efekt jest zadowalający, innym razem wręcz przerażający - usta wyglądają na napompowane.

 

 

 

 

 


Wiele pań stosuje też ostrzykiwanie twarzy botoksem, by zlikwidować zmarszczki. W konsekwencji serii takich zabiegów staje się ona „ponaciągana”, brwi podnoszą się do góry a uśmiech nie schodzi z twarzy...

 

 

 

 

 

 Z resztą fotografie obok mówią same za siebie...

Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.