Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

Od ponad 14 lat Stowarzyszenie MANKO! zmienia świat na lepsze! TY również możesz!

dodano: Środa, 17 Październik 2012, 12:54:40

Mieszkasz w Krakowie lub jego okolicach i chciałbyś produktywnie wykorzystać swój wolny czas, a przy okazji zdobyć spore doświadczenie w wielu ciekawych dziedzinach?

18 października o godzininie 19:30 przyjdź na otwarte spotkanie informacyjne do biura Stowarzyszenia MANKO! przy Alei Słowackiego 46/30 i przekonaj się sam, że warto zostać jego wolontariuszem.

W szeregach MANKO! nauczysz poznasz tajniki organizowania imprez i konferencji prasowych, tworzenia strategii promocyjnych, zarządzania zespołem, pozyskiwania funduszy i reklamodawców, redagowania tekstów informacyjnych i publicystycznych, tworzenia stron internetowych oraz zdobędziesz wiele innych praktycznych umiejętności.

Możesz stać się częścią ciekawego zespołu, brać udział w szkoleniach, a jeśli wykażesz się w działaniu, po zakończeniu współpracy dostaniesz cenne referencje.
Stowarzyszenie MANKO! szuka ludzi ambitnych, kreatywnych, którzy chcą teoretyczne umiejętności przekuć na praktyczne doświadczenie.
Nie ważne, co studiujesz, nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy, że naprawdę chcesz! Od ponad 14 lat Stowarzyszenie MANKO! zmienia świat na lepsze! TY również możesz!
Stowarzyszenie MANKO to dziś jedna z najbardziej kreatywnych organizacji pozarządowych w Polsce. Ma na swoim koncie wiele z sukcesem zrealizowanych wydarzeń oraz ogólnopolskie kampanie społeczne, które przyczyniały się do zmiany postaw społecznych, prowadzenia dialogu społecznego i szerokiej dyskusji medialnej oraz zmiany prawa. Prowadzi również szeroką działalność wydawniczą, która przyczynia się do integracji środowiska akademickiego w Krakowie i na Śląsku. Wśród kampanii zrealizowanych przez organizację warto wymienić: Lokal Bez Papierosa.pl, Polska Bez Dymu, ryzyKOchania, przeTESTuj się czy Pilnuj Drinka.

Po spotkaniu Stowarzyszenie MANKO! zaprasza wszystkich uczestników na koncert zespołu Kasi Sochackiej w klubie Diva (ul. Św. Tomasza 20)  godz. 21:00.

79 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.