Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

Rewolucja w odchudzaniu - dieta zgodna z DNA

dodano: Piątek, 23 Listopad 2012, 7:46:34

Ograniczasz wielkość posiłków, starasz się nie podjadać, wylewasz siódme poty na siłowni, a waga ani drgnie? Wielu osobom, które kiedykolwiek próbowały schudnąć, nigdy nie udało się osiągnąć zadowalających rezultatów lub szybko wracały one do wyjściowej wagi poprzez efekt jo-jo.
Dlaczego restrykcyjne diety odchudzające tak często zawodzą? Dlaczego niektóre osoby szczupłe mogą objadać się do woli i nie tyją? Zdaniem naukowców, odpowiedzi na te pytania zapisane są w naszym DNA, dlatego też rozwiązania tego problemu postanowili szukać szukać właśnie tam.
No i mamy świetną wiadomość dla osób na wiecznej diecie. Amerykańscy specjaliści w końcu znaleźli skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Pomóc w tym ma specjalna dieta odchudzająca, zgodna z naszym DNA.
Na podstawie prostego badania DNA można ocenić, jakie składniki służą danej osobie, a jakie wręcz przeciwnie.
Wyniki pierwszych eksperymentów z wykorzystaniem tej metody są obiecujące. Z obserwacji naukowców wynika, że osoby, które stosowały dietę zgodną z ich DNA traciły na wadze 2-3 razy więcej kilogramów niż osoby odchudzające się w tradycyjny sposób.
Należy jednak pamiętać, że nasza waga w ogromnym stopniu zależy także od trybu życia, jaki prowadzimy. Geny nie powinny więc stać się wymówką dietetycznych niepowodzeń.

40 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.