Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

„Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem”

dodano: Środa, 24 Październik 2012, 8:16:14

Bycie rodzicem to najpiękniejsza, ale i zarazem najtrudniejsza rola, jaką większość z nas odgrywa lub odegra w swoim życiu. Oprócz bezwarunkowej miłości, jaką daje się pociechom, potrzeba jest także odpowiednia wiedza, jak je wychowywać.

Właśnie ruszyła kampania społeczna Fundacji Rodzice Przyszłości pod hasłem: „Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem”, poświęcona świadomemu wychowywaniu dzieci. Jej celem jest przygotowanie rodziców do roli, jaką powinni pełnić w zakresie tworzenia silnej, szczęśliwej rodziny oraz przedstawienie im zasad dotyczących prawidłowego rozwoju i świadomego wychowywania dzieci.

W ramach kampanii na poświęconej jej stronie internetowej publikowany będzie cykl artykułów i materiałów wideo oraz 4 części Vademecum Rodzica według Briana Tracy. Każdy obecny lub przyszły rodzic może również rozwiązać Test Świadomego Rodzica, którego celem jest pokazanie pewnych zasad, mechanizmów i związków przyczynowo-skutkowych, a także zachęcenie do poszerzania wiedzy o tym jak wychować dobre, mądre, zdrowe i szczęśliwe dzieci.
Akcja została objęta honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

72 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.