Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

Szczupłe kobiety częściej mają ochotę na seks

dodano: Poniedziałek, 22 Październik 2012, 9:25:06

To nie prawda, że zrzucenie nadwagi zwiększa płodność u kobiet. Faktem jest jedynie to, że odchudzanie pozytywnie wpływa na ich libido.
Amerykańscy naukowcy dowiedli, że utrata wagi wcale nie poprawia kobiecej płodności, a jedynie zwiększa ochotę na seks, co także jest bardzo istotne w przypadku pań starających się o dziecko.
W przeprowadzonym przez nich badaniu wzięło udział 29 kobiet. Analizie poddano próbki pobranego od nich moczu, panie wypełniały też specjalny kwestionariusz.
Okazało się, ze utrata masy ciała wbrew powszechnym opiniom nie poprawiła płodności kobiet. Poziom hormonów odpowiedzialnych za owulację był na takim samym poziomie u pań otyłych, jak i szczupłych. Odchudzone panie były jednak bardziej pobudzone seksualnie i odczuwały większe pożądanie - w efekcie czego częściej uprawiały seks.
Wyniki wcześniejszych badań świadczą jednak, że waga ciała ma związek z płodnością u mężczyzn. Utrata zaledwie 5% masy ciała w ich przypadku zwiększa poziom testosteronu i poprawia erekcję.

74 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.