Ankieta

Czy poszedłbyś na występ tancerek XXL, takich jak zespół Danza Voluminosa?

13%
zdecydowanie tak
8%
raczej tak
14%
nie wiem
15%
raczej nie
50%
zdecydowanie nie

A mówią że piwo to nie alkohol...

dodano: Wtorek, 9 Październik 2012, 9:19:11

W stolicy Bawarii, Monachium zakończył się właśnie największy piwny festiwal świata - Oktoberfest. W ciągu dwóch tygodni jego namioty odwiedziło 6,4 miliona ludzi. Tegoroczna impreza zostanie zapamiętana jako ta, podczas której rekordowa liczba osób upiła się do nieprzytomności.
Jej uczestnicy wypili w sumie 6,9 miliona litrów piwa, z czego cześć zdecydowanie przeceniło swoje możliwości... Według Czerwonego Krzyża, zajmującego się zabezpieczeniem medycznym imprezy, w 2012 roku liczba osób, które upiły się do nieprzytomności, wzrosła o 20% w porównaniu do roku ubiegłego.
W ciągu dwóch tygodni pomocy lekarzy wymagało niemal tysiąc osób. Dodatkowo z powodu sporego wahania temperatur, duża liczba gości miała problemy z sercem oraz krążeniem.
Gdzie alkohol, tam rozróba... Większe niż w ubiegłych latach problemy z uczestnikami Oktoberfest miała też policja. Przez dwa tygodnie zanotowano w Monachium 1400 przestępstw, głównie kradzieży i bójek. Względem 2011 roku wzrosła również liczba przestępstw na tle seksualnym. Policja bada cztery potencjalne przypadki gwałtu.
Oktoberfest odbywa się od 1810 roku.

90 / 3125
Copyright © 2008-2020 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.